Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń organizowany przez Hurtownię Basco 2.

Harmonogram wraz z tematami spotkań znajdą Państwo w zakładce Szczegóły przypisanej do konkretnego dnia. Na każde spotkanie mogą Państwo zapisać maksymalnie pięć zainteresowanych szkoleniem osób.

Mamy nadzieję, że zaplanowane przez nas spotkania spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą poszerzyć aktualną wiedzę i nabyte umiejętności. Staramy się zawsze wybierać tematy szkoleń, które będą nie tylko interesujące i merytoryczne, ale również praktyczne. Wierzymy, że czas z nami będzie spędzony miło i efektywnie oraz że zaproszeni przez nas prelegenci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

15

MAR

Szkolenie produktowe - Częstochowa 15-03-2024

ZŁOTE ARKADY ul. Boya-Żeleńskiego 12, 42-200 Częstochowa

9:30 -16:20

Serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Akademię Basco 2 we współpracy z firmami: HERZ, VAILLANT, ENGO, BOSCH. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania nowości i pogłębienia wiedzy o produktach, a także do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami handlowymi.

10

LUT

Szkolenie produktowe - Częstochowa 10-02-2023

ZŁOTE ARKADY ul. Boya-Żeleńskiego 12, 42-200 Częstochowa

10:30-16:30

Pierwsze z organizowanych w Częstochowie szkoleń produktowych dla instalatorów. Akademia Basco 2 zaprasza na to spotkanie - będzie doskonałą okazją do poznania nowości i pogłębienia wiedzy o produktach, a także do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami handlowymi.